Enca në Prive: Edhe “babai” më thërret pornostare, deklarata që u keqkuptua

By

Përdorimi i gjuhës në një masë të tepruar i gjuhës angleze nga Enca Haxhia në një intervistë dhënë për Prive këtë javë, u bë mollë sherri për këngëtaren.

Ajo është quajtur pornostare pas skenave të nxehta me modelin në klipin e saj, dhe këtë e ka marrë si kompliment, pasi që sipas saj, edhe partneri e quan pornostare.

Por, Enca partnerit si në këngë iu referua “daddy”, dhe kjo u keqkuptua nga publiku.

Daddy në anglisht i referohet edhe personit me të cilin ke një raport intim e jo vetëm babait, dhe Enca për atë e kishte fjalën, megjithatë ndodhi që u kuptua ndryshe.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm