Sekreti i bukurisë dhe rinisë së Manjolës? Flet vetë këngëtarja

By

Këngëtarja Manjola Nallbani ishte protagoniste në Prive në një intervistë të parë për emisionin tonë.

Ajo shpalosi shumë detaje nga risitë në karrierë dhe familja.

Në një pjesë, ajo u pyet edhe për kurimin e pamjes së saj, detaj i cili tërheq shumë vëmendje për faktin se Nallbani nuk i ndjen vitet që kalojnë.

‘Nuk ësht ë se kam bërë ndonjë ëoë. Të njejtën hundë, buzë, sy që kam pasur 19 vjeç i kam edhe sot. Nuk kam bërë ndonjë revolucion me portretin tim por jam përpjekur që atë që më ka dhënë perëndia ta mbaj me mënyrat e mia. Jam shumë e kujdesshme me ushqimin, bëj jetë shumë të shëndetshme’ – është shprehur Manjola.

Intervistën e plotë të saj e gjeni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm