Sot e kësaj dite, Bella Hadid turpërohet nga ky fustan që veshi

By

Vetëm 24 vjeçare, Bella Hadid ka paraqitje të paharrueshme në tapetin e kuq. Por së fundmi ajo zbuloi se një nga fustanet që ka veshur edhe kësaj ditë e bën të turpërohet.

Në një intervistë për Vogue, ajo tha se bëhet fjalë për fustanin e kuq që e veshi në Kanë në vitin 2016.

Bella Hadid Reveals 'Embarrassment' Over Cannes Red Carpet Dress

“Kjo është dukshëm një moment ikonik në tapet”, tha ajo për fustanin.

Fustani i kuq kishte një prerje të ulët në pjesën e dekoltesë, shpinë të hapur dhe një qarje të thellë mbi këmbën e saj.

“Isha shumë nervoze në këtë fustan”, shtoi ajo. “Dukem shumë seksuale. Isha nervoze për kamerat, grimi e tepërt, dhe shumë nervoze për çarjen e fustanin”.

“Turpërohem edhe sot e kësaj ditë”, vazhdoi ajo. “Edhe pse fustani ishte i mrekullueshëm, thjesht nuk ndihesha vetja në të”. /Prive.al

Bella Hadid Wore the Nakedest Dress at Cannes - Fashionista

Artikuj të ngjashëm