Në një foto krah Gilit, Sinan Vllasaliu na kthen 27 vjet mbrapa në kohë

By

Së fundmi nga arkivat e fotografive të vjetra, ishte Sinan Vllasaliu që ndau një fotografi në llogairnë e tij në Instagram.

Në foto shihet Sinani dhe Gili e cila ishte shkrepur në vitin 1993 në Zvicër.

“Mahalla jon , zgjohet heret e bjen von!” – ka shkruar këngëtari në foton që ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm