Dj Marshall Jungle: “Në shtrat jam…”

By

I ftuar në intervistën më të shkurtër në Prive, ishte Dj Marshall Jungle.

Në “60 sekonda”, ai na zbuloi se çfarë muzike preferon, çfarë studioi dhe si e përshkruan veten në shtrat.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm