Pas dy muajsh Xhensila rikthehet në palestër – Këto janë ushtrimet për një trup si të këngëtares!

By

Përveç talentit dhe karrierës që Xhensila Myrtezaj ka shumë për t’u lakmuar si linjat e saj trupore.

E bukuar me një bukuri natyrale, por për një fizik si të këngëtares duhet mjaft shumë punë dhe dedikim.

Shumë e zënë me muzikën dhe sipërmarrjen e saj “Sila”, këngëtarja kishte dy muaj pa vënë këmbë në palestër.

View this post on Instagram

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Sipas këngëtares, të paktën 5 ditë në javë duhet palestër që të mbajë trupin e saj në formë. Pak muaj më parë, Prive ishte në Tiranë për të vizituar këngëtaren ku edhe realizuan një intervistë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm