Tea rikthehet në Instagram për të ndarë një mesazh

By

Ish-konkurrentja e “Per’puthen” se fundmi ishte zhdukur nga llogaria e saj në Instagram, ku numëron gati 500 mijë ndjekës.

Kjo tërhoqi shumë vëmendje, meqenëse ajo dhe ish i dashuri i saj Bearti, kanë qenë në kryefjalë e mediave që kur u ndanë.

Mirëpo largimi i saj nga Instagram, nuk zgjati edhe shumë.

Ajo u rikthye me një mesazh, për të pranuar se kjo periudhë ka qenë e vështirë për të dhe nuk do ta mohojë.

“Është në rregull të ndjesh të gjitha ndjenjat”, shkruhet në postimin që ish-konkurrentja ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm