Pas martesës, a po rikthehet Fjolla në muzikë? (VIDEO)

By

Para pak javësh, Fjolla Morina kurorëzoi dashurinë me martesë me Fisnik Sylën. Çifti foli për këtë pjesë dhe shumë gjëra të tjera, në një intervistë për Prive.

Por çfarë do të ndodhë me muzikën për Fjollën?

Këngëtarja zbuloi disa detaje rreth projekteve të reja dhe tha se do të rikthehet shumë shpejt me befasi.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë për t’i kuptuar shumë të pathëna./Prive.al

Artikuj të ngjashëm