ÇOKOLADA E SKIVIT DHE ONATIT (Video)

By

Kënga ‘Coco’ është kthyer në senzacion global e cila përpos në rrjete sociale po vazhdon të dëgjohet shumë edhe në klube të natës.

Këtë herë reperët e labelit BabaStars Skivi dhe Onati e kanë modifikuar paksa këtë këngë.  Artistët nuk janë në dashuri me ‘coco’ por me çokolatën.

“Im in love with the Choco” është refreni që i kanë ndryshuar këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm