Kënga e fundit e albumit të Dafinës vjen në ditën e të dashuruarve

By

Kënga e fundit e Dafina Zeqirit nga albumi ‘Dafinë Moj’ lansohet në ditën e të dashuruarve.

Artistja njoftoi se projekti muzikor lansohet më 14 shkurt dhe sigurisht i dedikohet çifteve.

Së fundmi Dafina erdhi në bashkēpunim me të dashurin e saj Dj Geek dhe para kësaj me Majk, këngë e cila ishte e reperit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm