Flori Mumajesi ka disa fjalë për dashurinë…

By

“Plas” quhet kënga me të cilën Flori Mumajesi është prezantuar këtë vit në festivalin Kënga Magjike.

Këngëtari performoi me shumë emocione në natën e prezantimit, ndërsa sonte pritet të dalë sërish para publikut në natën e parë të gjysmëfinales.

Pak para se të ndodhë kjo, Flori hyri në Instagram për ta ripostuar këngën e tij dhe për t’i shkruar disa fjalë në lidhje me dashurinë.

“Kjo këngë nuk është vetëm këngaa ime…Është e të gjithë atyre që kanë dashururuar dhe dashurojnë vërtetë. Dashuria i jep kuptim jetës”, ka shkruar artisti.

Si mendoni ju, do ta fitojë Flori këtë vit çmimin e parë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm