Kjo është e vërteta e ‘lidhjes së re’ të Shawn Mendes

By

Shawn Mendes mbylli spekulimet se ai dhe Sabrina Carpenter po takohen. 

“Ne nuk po takohemi,” tha Mendes për programin televiziv “RTL Boulevard” të premten.

Mendes dhe Carpenter fillimisht ndezën thashethemet për romancë kur llogaria e Instagram-it Deuxmoi postoi një këshillë se ata dukeshin “të rehatshëm” ndërsa “qartësisht ishin në një takim” në Horses në Los Angeles muajin e kaluar.

Që atëherë, të dy kanë nxitur vetëm spekulime.

Dyshja u fotografuan javën e kaluar në Beverly Hills, ku dyshohet se u larguan në të njëjtën makinë së bashku.

Një foto e Sabrina Carpenter dhe Shawn Mendes duke qëndruar jashtë
Një foto e Shawn Mendes duke ecur
Mendes nuk është takuar publikisht me dikë që nga ndarja me Camila Cabello në nëntor të vitit 2021 pas dy vitesh së bashku.

 

Artikuj të ngjashëm