Dhe çfarë do thoshit po ta shihnit Eni Koçin me flokë ngjyrë rozë? Eni Koçi s’duket më kështu

By

Imazhi i këngëtares Eni Koçi na është skalitur në kokë si bionde, si një barbi kukull e bukur me flokët e gjata e të bardha.

Por me hapin që ndërmori, këngëtarja shqiptare e vërtetoi që ka shumë guxim të marrë hapa të tillë si ky për ndryshimin e imazhit të saj!

Papritmas Eni ngjyrosi flokët në ROZË!

Kjo ngjyrë vitin e fundit ka qenë goxha trendi, ndërsa Eni u tregua e guximshme meqë vendosi të bëjë këtë ndryshim drastik në imazhin e saj.

Këngëtarja madje edhe kohë më parë ka pasur këtë ngjyrë megjithatë, të dalësh nga e bardha në rozë, është goxha vendim me rrezik.

Mirëpo ajo po duket jashtëzakonisht mirë edhe në stilin e ri të flokëve!!

 

 

Artikuj të ngjashëm