Mozzik – pa dyshim babi më me stil (FOTO)

By

Babi Mozzik është pa dyshim babai më me stil i estradës.

Këngëtari i famshëm që sapo është bërë baba i një vogëlusheje me emrin Hana, ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi.

Përveç se i veshur bukur e me stil, ai duket të jetë edhe një baba shumë i kujdesshëm për të bijën e tij e cila u lind në dhjetor të këtij viti.

Fotografia e fundit e publikuar në Instagram nga Mozzik, e shfaqë atë si një baba të ndjeshëm dhe tejet simpatik krah vogëlushes. /Prive.al

View this post on Instagram

Hustle Daddy 😁🌜💘🌛

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm