Del promo: Ja çfarë ju pret nesër në Prive me Liberta Spahiun

By

Prive, si çdo të shtunë tjetër edhe kësaj radhe rezervon shumë surpriza.

Rrëfime të pathëna më herët e personazhe në një tjetër dimension do vijnë nga ora 19:00 me Liberta Spahiun.

Personazhet dhe temat e kësaj të shtune i tregon videoja e mëposhtme e promos. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm