Shyhretja dhe Engjëllusha iu këndojnë ‘Çikave të hasretit’ (VIDEO)

By

Shyhrete Behulili dhe vajza e saj Engjëllusha, kanë publikuar këngën e tyrë më të rë me titull ‘Çika e hasretit’.

Kënga është e shoqëruar me një videoklip mjaft të mirë të cilin mund ta shihni më poshtë.

Kujtojmë që ky nuk është dueti i parë mes tyre.

Shyhretja dhe Engjëllusha sollën edhe disa këngë të tjera bashkë të cilat u mirëpriten nga fansat./Prive.al

Kliko KËTU për t’a parë projektin.

 

Artikuj të ngjashëm