Aktori i njohur i ‘O sa mirë’, së shpejti baba! (FOTO)

By

Lajme të mira ka nga një prej aktorëve të “O sa mirë”.

Ernest Zymberi – Lugina përmes postimeve ditën e sotme ka konfirmuar që do bëhet baba së shpejti.

Ernesti ka zgjedhur fotografitë profesionale me bashkëshorten si mënyrë për të bërë publik lajmin.

Çifti presin një vajzë së shpejti dhe pritja e ëmbël do marrë fund në vetëm pak javë.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm