Përlotet Dafina Zeqiri ?! (FOTO)

By

Pasi akumuloi mirë energjitë në Aruba për disa ditë, Dafina Zeqiri ka marrë rrugën drejt SHBA-ve atje ku thuhet se po shtron rrugët për debutim ndërkombëtar.

Bashkë me një pjesë të stafit të saj, Dafina po shijon Manhattan nga ku vazhdimisht po poston foto dhe video të ndryshme.

E në një prej imazheve në Snapchat, Duffy shihet teksa grimin në fytyrë e ka të tërësisht të ç’akorduar gjë që zakonisht ndodh pas lotëve.

Megjithatë, fotoja është thjesht efekt i ri i Snapchat që po pasurohet me filter të rinj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm