Mes Ronelës dhe Albanit, ja kush fitoi biletën për Eurovision

By

Gara qe e ngushtë siç edhe pritej.

Mes dy konkurentëve pretendentë, Ronela Hajati dhe Alban Ramosaj, e para ka fituar Festivalin e Këngës në edicionin e 60-të.

Hajati do e përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong me projektin ‘Sekreti’.

/prive al

Artikuj të ngjashëm