Rita Ora publikon këngën e paralajmëruar “Let You Love Me” (VIDEO)

By

Këngëtarja Rita Ora, pas disa projekteve të suksesshme paraprake si “Anywhere” dhe “With You”, ka lansuar një tjetër projekt solo.

Ora që këtë vit performoi edhe në Kosovë për ditën e pavarësisë së vendit, sapo ka lansuar këngën e saj të re.

Një projekt i ri de interesant, kënga e saj quhet “Let You Love Me”, që e sjellë Rita Orën në figurën e saj origjinale.

Këngëtarja ka lansuar edhe videospotin e këngës, ku shfaqet tejet natyrale dhe sportive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm