Daniel dhe Fotini së shpejti prindër?! Çifti zbulojnë ‘detajet’

By

Një fotografi me të cilën, Daniel dhe Fotini, fituesit e Big Brother 9 nisën ditën e djeshme bëri që çifti të shndëroheshin në kryetemë të portaleve.

Fotografia me duart në krahun e Fotini nën mbishkrimi: ‘Lafoda family’ ishte një indikacion i mjaftueshëm që fansat të vërshojnë me urime për fëmijën e dyshes.

Por cila është e vërteta?!

Në fakt, Daniel dhe Fotini nuk po bëhen prindër, thjesht bukuroshja ka shtuar pak peshë pas daljes nga shtëpia.

Këtë e ka konfirmuar vetë çifti përmes një postimi tjetër me gjoja ultrazërin dhe një hamburger për të treguar me doza të shakasë se nuk bëhet fjalë për fëmijë.

Përkundër dashurisë së madhe për njëri-tjetrin, ky hap duket të jetë akoma i hershëm për Danielin dhe Fotininë. /Prive.al/

Who says that i eat a lot…i eat them too…?

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on

Artikuj të ngjashëm