Dhurata dhe Noizy sërish bashkë, ja detajet

By

Dhurata Dora dhe Noizy sërish kanë bashkuar forcat.

Ata po sjellin edhe një duet bashkë dhe këtë e kanë mbajtur sekret.

Prive ka kuptuar disa detaje dhe ato ua sjell juve përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm