Noizy zbulon bashkëpunimin e radhës!

By

Noizy, si duket këtë verë do të jetë mjaft aktiv me bashkëpunime muzikore.

Ai këtë radhë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka zbuluar bashkëpunimin e radhës.

Artisti së bashku me Varrosin dhe Lil Kolin do të sjellin projektin e ri muzikor.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

“Te Lagja”, titullohet projekti i tyre i ri, i cili do të publikohet së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm