Tre mujori i Roan: Këto janë fjalët e Majlindës

By

Që prej ardhjes në jetë të Roanit, përditshmëria e bukuroshes nga Prishtina, Majlinda Zeka, ka ndryshuar për 180 gradë.

Ajo i është dedikuar 100% vetëm të birit teksa e kujdesshme po tregohet edhe për detajet.

Sot kur Roan ka mbushur tre muaj, Zeka e ka shënuar këtë moment përmes një postimi në Instagram.

Me foton e djalit në fokus, bukuroshja në postimin e bërë ka deklaruar: ‘Urime tre mujorin për birin tim. Shpresoj që je gjithmonë i shëndetshëm dhe i lumtur. Fjalët s’mund të përshkruajnë dashurinë time për ty Roan’.

Urime! /prive.al

Artikuj të ngjashëm