Dashuri përrallash, Robini dhe Heidi kanë rënë shumë për njëri tjetrin (FOTO)

By

Rrjetet sociale mund të mos e shpërfaqin jetën siç në fakt ekziston tek njerëzit, por një gjë është e sigurt, janë platforma ideale për të zbuluar e shprehur dashurinë.

E njëri ndër çiftet më të famshme shqiptare, janë boksieri Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij, Heidi Lushtaku.

Dyshja po jetojnë dashurinë e ëndrrave.

Krah njëri tjetrit gjithmonë dhe pushimet i kalojnë në atdheun e tyre, ndonëse mundësitë për të shkuar kudo në botë i kanë të mëdha.

Imazhi i fundit, të përçon qartazi mesazhin që ata me të vërtetë janë të lumtur.

I publikuar nga Heidi në Instagram, ajo shkruan: “Njeriu, burri i jetës”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm