Dafina Zeqiri sapo dha lajmin që po xhiron videospot

By

Një këngë e re me videoklip po vjen nga këngëtarja Dafina Zeqiri.

Ajo ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe këtë e ka konfirmuar vet ajo, përmes një komenti në Instagram, ku i shkruan një ndjekësi.

“Qite naj këngë e mos prit”, i ka shkruar një komentues asaj.

“Për momentin në xhirime”, ka thënë Dafina Zeqiri, e cila e ka konfirmuar se po punon në këngën e re, e cila pritet të dalëgjatë këtij muaji, meqë na presin edhe festat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm