Çka i kanë premtuar sonte Era dhe Ledri – Kadri Veselit?!

By

Me rastin e përvjetorit të 104-të të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, sonte ambasada e shtetit mëmë organizoi një festë me shumë fytyra publike nga politika e arti të pranishëm.

Në mesin e tyre, nga Nesër Team nuk kanë munguar as Ledri Vula dhe Era Istrefi me të cilët ka pozuar edhe kryeparlamentari Veseli.

Ai në postimin e bërë ku përmbledh ditën e sotme nga mëngjesi e deri në përmbyllje kaspecifikuar mes tjerash edhe një premtim të Erës e Ledrit.

‘Ledri dhe Era më siguruan që hitet nuk do të mungojnë edhe vitin e ardhshëm’ – është shprehur Kadri Veseli në postimin e bërë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm