Për ditëlindje, Learta kurorëzohet me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit (FOTO)

By

Sot për ditën e lindjes, Learta është kurorëzuar me burrin e saj Kushtrimin – djalin e Shyhrete Behlulit.

Këtë e ka bërë të ditur Shyhretja e cila ka postuar një fotografi të çiftit në Instagram, me anë të cilës i uroi për dy festat.

“Urime kurorezimin dhe Learte urime ditelindjen u plakshi bashke”, ka shkruar këngëtarja.

Learta dhe Kushtrimi kanë një djalë bashkë i cili quhet Matin.

Urimeçiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm