Çka ka Kida më pak se Nora Istrefi?! (Video)

By

Të hënën në emisionin NIN ka filluar rubrika më e re “Kutia”. Protagonistë të mbrëmjes së dytë ishin Kida dhe Mozzik të cilët u përballën me pyetjet e Liberta Spahiut.

Të dy thanë se nuk dijnë të flasin në aksentin e Gjakovës e ndërsa në pyetjen kur kanë rënë për herë të parë në dashuri, Mozzik u shpreh në klasën e tretë.

Ndërsa Kida për bashkëpuntorin në ‘Premtimet’ tha se ka nevojë për pak botox.

E pyetur se çfarë ka më pak se Nora Istrefi, Kida u përgjigj bebën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm