Kush po i mungon Kastro Zizos?! (FOTO)

By

Artisti kontravers nga Shqipëria, Klevis Bega, i njohur me emrin e artit si Kastro Zizo ka treguar vazhdimisht se është mjaft aktiv në rrjete sociale.

E në to përveç profesionit e jetës publike ai bën një miks edhe me privatësinë e tij teska shpeshherë tregon ambiente familjare e gjëra të tilla.

Kujtojmë se Kastro përveç muzikës aktualisht është i angazhuar me shou-un e tij të cilin po e shfaqë në njërin prej televizioneve në Kosovë.

E duket se distanca mes Kosovës dhe Shqipërisë ka qenë edhe arsyeja kryesore e një mërzie pasi që dita e sotme e gjeti atë mjaft  ‘nostalgjik’ për macen e tij të cilën e publikoi në Instagram dhe tregoi se po i mungon shumë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm