Reperi i shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

By

Reperi i njohur kosovar Blleki, është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe gruaja e tij Argjira janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Lisa.

Lajmin e zbuloi vet reperi përmes një postimi në InstaStory.

Me jetë të gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm