Ndër shumë filma që ajo ka aktruar, Angelina Jolie ka parë vetëm një!

By

Aktorja e njohur, Angelina Jolie, ka deklaruar se nuk i ka shikuar të gjithë filmat që ka realizuar, sepse e cilëson veten si kritike të tmerrshme.

Aktorja e filmit më të ri “Eternals”, e cila ka luajtur në disa filma të njohur të Hollywoodit, si “Lara Croft: Tomb Raider”, “The Tourist” dhe “Changeling”, ka thënë se më shumë i pëlqen procesi i realizimit të filmave të vet sesa shikimi i tyre pas publikimit.

“Ka një numër filmash të mi që nuk i kam parë kurrë sepse më pëlqen procesi. Kur i shihja nuk kënaqesha, sepse mendoja se do të duhej të realizohej ndryshe. Prandaj jam kritike e tmerrshme”, ka thënë ajo.

Angelina ka pranuar se ka bërë një përjashtim për filmin e ri “Eternals”. “Më ka pëlqyer ky i fundit. E kam parë”, ka shtuar aktorja.

Artikuj të ngjashëm