Kënga e re Kreshës publikohet nesër

By

U bënë kohë që reperi Mc Kresha nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por fansave të tij nesër ai u bën dhuratë projektin e ri.

‘Edhe tri’ mban emrin kjo këngë që vjen në bashkëpunim me kolegun e tij Gjikon.

Klipi do të publikohet në ora 19.00 në YouTube dhe pason këngën e suksesshme të Asdrenit ‘Si me def’.

 

Artikuj të ngjashëm