Cilën këngë të gatshme nuk guxon ta publikojë Gold Ag? (VIDEO)

By

Pas duetit të ri me Shyhrete Behlulin, Gold Ag ka dhënë një intervistë për PRIVE ku ka folur për këtë projekt dhe jo vetëm.

Ai mes tjerash zbulon për herë të parë se përse nuk lejohet të shkojë në Preshevë dhe cilën këngë të gatshme nuk guxon ta publikojë.

Përveç këtyre, artisti flet edhe për shumë gjëra të tjera të cilat ju mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm