U tha se anuluan koncertet, por Mozzik e Loredana janë ngado

By

Janë një çift i cili tërë vëmendjen e publikut e ka kthyer kah vetja me veprimtarinë e tyre muzikore, por edhe me përfshirjen në një veprimtari të dyshimtë në Zvicër dhe me përballjen me akuzat për zhvatje parash nga një çift zviceran.

\

Kjo u mendua të jetë arsye që Loredana e Mozzik t’i anulojnë koncertet në Kosovë e Diasporë, megjithatë kështu nuk qëndron e vërteta.

Çifti siç merr vesh Prive, janë tejet të angazhuar me koncerte këtë verë, me Loredanën e cila ka edhe nga dy rezervime brenda një nate.

Madje Loredana ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re pas solos “Labyrinth”, sërish në gjuhën gjermane. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm