Vedat Ademi feston 12 vjetorin e martesës (FOTO)

By

Sot është një datë e veçantë për Vedat Ademin.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Dorela festojnë 12 vjetorin e martesës.

Ai hyri në Instagram për të ndarë një fotografi krah gruas dhe për të shkruar: “Gëzuar përvjetorin”.

Ndryshe, “Je ajo” është kënga e tij e fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm