Kejsi del me tjetër mashkull, Stresi i lë mesazh

By

Reperi Arkimed Lushaj i ka uruar rrugë të mbarë gruas së tij Kejsit, e cila sot pushtoi të gjitha portalet shqiptare, teksa shkprehej se ka patur një ‘date’ (takim).

Përmes një statusi në Instastory, Stresi shkruan se i mjafton që Kejs të jetë mirë dhe se nuk ndjen asnjë urrejtje ndaj saj. “Unë s’kam urrejtje ndaj teje. Për mua mjafton të jesh mirë kudo që të jesh, të tjerat vijnë e shkojnë,”– shkruan Stresi pa përmendur emra, por nënkuptohet që e ka për Kejsin.

Ditën e sotme, Kejsi u shfaq me një fustan të bardhë, krahas së cilës shkruante se ditët e takimeve janë më të mira. Dyshja kanë pasur herë pas here ndarje dhe rikthime, por zyrtarisht janë të martuar.

Artikuj të ngjashëm