Loredana i shkruan Mozzikut gjatë intervistës në Prive (VIDEO)

By

Loredana dhe Mozzik – këta dy emra kanë qenë së fundmi në të gjitha mediat rozë për shkak të ndarjes së tyre e cila ndodhi papritur.

Çifti ndan një vajzë me emrin Hana dhe për shkak të saj, marrëdhëniet mes tyre janë të mira, kështu ka thënë Mozzik gjatë intervistës së tij për Prive ku ka folur për herë të parë për divorcin.

Derisa reperi po fliste për kontaktin e tij me Loredanën edhe pas ndarjes, kjo e fundit i shkroi mesazh dhe këtë e tha vet Mozziku.

Momentin mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm