Çfarë mund të ndiqni sonte në Prive ?

By

Emisioni numër një i showbizit në vend, Prive vjen sonte me një sërë materialesh të përgatitura.

Mes të tjerash mund të ndiqni se çfarë simbolizon emri Prive në shtetin fqinj të Maqedonisë.

Ylber Bardhi, stomatologu që u bë aktor.

Skivi rrëfen gjerë e gjatë në lidhje me thashethemet. Ishte apo nuk ishte bashkë me Samantën ?!

A ishte Blero sërish pre e hajdutëve ?!

Gjon Karrica në përgatitje të këngës së re 0815.

A janë hidhëruar mes vete Sinani dhe Sabriu, si iu përgjigj pyetjeve të intervistës 60 sekondëshe Flaka Krelani, çfarë po ndodh me Zaimina Vasjarin, të rejat e Elinel dhe shumë të tjera sonte me fillim nga ora 19:00.

Prive, emision me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm