Manikyret që duhet të provoni këtë stinë (FOTO)

By

Pa dyshim që të gjithëve na pëlqen manikyri me motive të festave të fundvitit, por ka edhe shumë ide të tjera se si ta bëni manikyrin tuaj gjatë sezonës së festave – me ngjyra më neutrale.

Prandaj, më poshtë po ju sjellim disa ide për manikyr me ngjyra që i përshtaten në mënyrë perfekte sezonës së dimrit, me dizajne me lule dhe shkëlqim – që janë perfekte që t’i keni në thonjtë tuaj nga muaji nëntor deri në muajin shkurt.

Këto dizajne për thonjtë tuaj janë aq trendi sa jemi të sigurt se do t’i shihni gjithandej në Instagram gjatë muajve në vijim.

Nga manikyri klasik e deri te dizajnet ‘e guximshme’, ju mund t’i provoni të gjitha këto ide herën tjetër kur të shkoni për të bërë manikyr.

Falë blogerëve, artistëve profesionalë të thonjve dhe salloneve të bukurisë, ne tashmë i dimë shumë mirë se cilat do të jetë trendet për këtë dimër.

Jemi të sigurt se festat tuaja do të kenë më shumë shkëlqim me këto ide që po ju sjellim më poshtë.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Artikuj të ngjashëm