Yjet në formë të shkëlqyer fizike

By

Skena nuk kërkon më vetëm një vokal që kap nota të larta por edhe një kujdes për paraqitje. Kjo ka bërë që shumë këngëtarë për hir të karrierës të fillojnë të bëjnë palestër por që më vonë edhe është kthyer në një pasion.

Nora Istrefi lakohet gjithmonë për trupin seksi që ka formuar. Këngëtarja edhe gjatë lindjes ishte në palestër e kshtu pasi lindi Renee-n nuk pati problem qa kthej fizikun në formë.

View this post on Instagram

#GYM Fitness Center #with Dreni and @patrisberisha

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Dafina Zeqiri në fillime ishte krejtëisht ndryshe por që me kalimin e viteve dhe impenjimin në fitness kanë treguar rezultate pozitive. Trupi i formuar në palestër u shfaq edhe me një reklamë televizive ku promovonte fitnessin.

https://instagram.com/p/y6wK8EzOHq/

Një tjetër këngëtare që frekuenton këto salla është Soni Malaj. Artistja ka krijuar një formë trupore të dëshiruar nga shumë kush.

Pa vizituar palestrën dhe ushtruar nuk e lë as këngëtarja e re por shumë e suksesshme Kida.

https://instagram.com/p/2B0d_JAYnp

Përpos femrave edhe meshkujt janë mjaft aktiv në palestër. Gold Ag ndan në instagram shpeshherë fotografi nga ushtrimet që bën.

https://instagram.com/p/8RU1mhRTaQ

Edhe Skivi është prezent në ‘gym’ madje ka treguar në një intervistë për Prive për këtë angazhim.

E për ti kuptuar se çfarë ushtrime bëjnë yjet tonë mjafton ti ndiqni në rrjete sociale dhe i kuptoni ato./Prive.al

Artikuj të ngjashëm