Çfarë domethënie ka tatuazhi i Rezarta Shkurtës?

By

Jemi mësuar ta shohim më shumë nëpër skenat e festivaleve me balada të bukura dhe interesante, e poashtu edhe në shënjestër të mediave që kishin të bëjnë me nipin e Enver Hoxhës, Ermal Hoxhën.

Mirëpo sot ajo ka zgjedhur të ushtrojë një profesion tjetër. Ajo sot është fotografe dhe ka një biznes të suksesshëm.

E poashtu është nënë e përkushtuar ndaj vajzës së saj të vogël Herës, rëndësia e të cilës për këngëtaren sigurisht që është e papërshkrueshme.

Këtë e tregon edhe një fotografi e postur nga ajo në profilin e saj në Instagram, ku shihet se në dorën e Rezartës ka të shkruar emrin e vajzës. Kështu ajo ka zgjedhur të shprehë dashurinë e saj. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm