Linda Halimi zbulon këngën e re (VIDEO)

By

Këngëtarja ani  pse nuk u shpërblye në garën “American Idol” ajo ia doli të fitojë zemrën e shumë fansave.

Vrullin e punës dhe aktiviteteve muzikore veq sa e forcoi edhe më tepër me të dalë nga kjo garë.

Kështu Linda përveq se ka lançuar disa cover dhe paraqitje të shumta live nepër evente të ndryshme në Amerikë, ajo përmes një videoje të shkurtës ka bërë me dije se si do të jetë kënga e re e saj e cila shumë shpejt pritet të publikohet.

S’do të prisnim ndryshe, një timbër tejet i fuqishëm dhe zë i fortë. Të shohim nëse ajo do ta vizuelizojë këtë këngë të saj, mbase do të shohim një Lindë teper seksi me linjat trupore të arritura./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm