Për kë e mori malli Cozmanin?! (FOTO)

By

Reperi shumë i përfolur kohëve të fundit Cozman, vazhdon të jetë titull i mediave dhe portaleve të ndryshme edhe pas gati 2 javësh pas  përleshjes që pati me Noizyn dhe anëtarët tjerë te rep grupit OTR nga e cila u shkaktua një bujë shumë e madhe mediatike.

Ai disa ditë vazhdimisht nëper rrjete sociale ka publikuar foto e postime të ndryshme ku si mbishkrim mbante “family”, një gjë të tillë e ka bërë edhe sot teksa shihet në një ambient të gjelbëruar dhe duke shkruar  “missing u”.

Kjo na jepë të drejtë të mendojmë se postimi i dedikohet pikërisht shokut të tij Albert Krasniqi i cilu u perfshi në përleshjen e famshme. Ai vazhdon të jetë i burgosur dhe duket se këtë mungesë po e ndjen më së shumti Cozman. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm