Blerje e re! Ermal Fejzullahu na prezanton me shtëpinë e tij luksoze

By

Së fundmi, familja e Ermal Fejzullahut do të kenë edhe një adresë të re shtëpie.

Dhe kjo shtëpi nuk është asgjë më pak se një vilë super luksoze e vendosur në një nga rezidencat më të famshme të vendit.

Këngëtari ndau lajmin me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan se shtëpia nuk është akoma gati.

“Shtëpia e re vjen së shpejti”, shkroi ai në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm