Bebe Rexha shkëlqeu në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Golden Globes

By

Bebe Rexha shkëlqeu natën e mbrëmshme në edicionin e 77-të të ndarjes së cmimeve në ”Golden Globes” – e të shumtë ishin ndjekësit që e komplimentuan në llogarinë e saj në Instagram.

Në rrjetin e saj në Instagram ajo postoi një video në makinë, të asaj që dukej rruga e saj drejt “Golden Globes”.

View this post on Instagram

Icy cold. 🥶 @yaninacouture #goldenglobes

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

E më vonë ajo postoi edhe një fotografi të plotë të veshjes dhe ajo më të vërtetë shkëlqente.

View this post on Instagram

@instylemagazine #goldenglobes

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Image result for bebe rexha golden globes

Këngëtarja shumë e njohur morri pjesë edhe në festën pas përfundimit të ceremonisë, po kësaj here me një fustan me më shumë shkëlqim.

Style statement: Bebe, 30, turned heads in a puce mini-dress, which was adorned with a large bow at the front, making up the majority of the ensemble

Sparkling: The number featured a shoulderless design and a high hem, showing off Bebe's lithe limbs

Artikuj të ngjashëm