Emina Çunmulaj mbledh shqiptarët për mëngjes, të gjithë në një tavolinë!

By

Janë mbledhur plot në një tavolinë, për mëngjes te modelja e famshme Emina Çunmulaj.

Fotografi i njohur Artan Korenica, grimerja Vjosa Metaj dhe Rina Abazi, janë ftuar te modelja Çunmulaj në shtëpinë e saj në Shtetet e Bashkuara.

Ajo u ka shtruar një mëngjes të pasur me lloj-lloj ushqimesh, ndërsa të gjithë bashkë përfshirë edhe Angela Martinin, po përgatisin një projekt, që ka të bëjë me një fotosesion të realizuar nga Korenica. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm