Bleona Qereti shumë seksi në klipin e ri (VIDEO)

By

Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj të fundit, shkruar nga vetë ajo dhe bazuar në jetën e saj.

Kënga ‘I Don’t Need Your Love’ është e shoqëruar me videoklip në të cilin këngëtarja po duket shumë seksi.

Ndiqeni klipin të plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm