Klip në Miami, aktori i njohur shqiptar finalizon projektin

By

Aktori i njohur shqiptar, Xhevdet Jashari, ka përfunduar të gjitha punët për projektin e ri, dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ai tregoi se klipi është xhiruar në Miami dhe do të publikohet së shpejti.

Xhevdeti atje ishte i shoqëruar nga Blerim Destani, aktori i njohur ndërkombëtarisht, të cilin ai e ka mik të mirë.

Kjo nuk është hera e parë që Xhevdet Jashari sjellë këngë – nofka e tij në muzikë është Mc Lifi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkoxXHrHDjt/?taken-by=xhevdet_jashari

Artikuj të ngjashëm