Prive sjell detajet: Kush ia dhuroi Elvana Gjatës unazën prej diamanti? (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Elvana Gjata u rikthye në Kosovë për të mbajtur një koncert madhështor.

Prive ishte gjatë gjithë kohës bashkë me artisten për t’i ndjekur të gjitha prapaskenat dhe momentin kur Elvana performoi para mijëra fansave.

Poashtu atë ditë, këngëtarja mori një unazë prej diamanti. Kush ia dhuroi e çka ndodhi gjatë asaj dite, ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm